TAKLAMPA, med 5 ljuspunkter, 1900-tal.

13280. TAKLAMPA, med 5 ljuspunkter, 1900-tal.

Gulmetal, total höjd 68 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gulmetal, total höjd 68 cm.

Slitage.

Antal besök: 693