OKÄNDA KONSTNÄRER, 2 st gouacher, signerade och daterad, G. Theander, 1926 + Birgitta.

132793. OKÄNDA KONSTNÄRER, 2 st gouacher, signerade och daterad, G. Theander, 1926 + Birgitta.

Mansporträtt, 43x29 cm. Troligen Gunnar Theander.
Skördemotiv, 20x30 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skördemotiv, 20x30 cm.

Slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 665