KISTA, kurbits, 1900-tal.

KISTA, kurbits, 1900-tal.
132762. KISTA, kurbits, 1900-tal.

Rektangulär form med plant lock. Järnbeslag. Längd 88, bredd 51, höjd 47 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 5 418