BAJONETT, 1900-talets början.

BAJONETT, 1900-talets början.
132728. BAJONETT, 1900-talets början.

Märkt US W daterad 1917
Längd 55 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Märkt US W daterad 1917
Längd 55 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 695