VITRINSKÅP, Colonialstil, 1900-talets fjärde kvartal.

132721. VITRINSKÅP, Colonialstil, 1900-talets fjärde kvartal.

Mahognybetsat trä. Glasad överdel med hyllor i glas. Nederdelen med hyllförsett skåp. Längd 123, bredd 43, höjd 210.

Bruksslitage, smärre fläckar och slagmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 745