SKRIVBORDSSET, 5 delar, mässing Gusum, 1900-tal.

132633. SKRIVBORDSSET, 5 delar, mässing Gusum, 1900-tal.

Bläckhornets längd ca 21,5 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 1 288