GOLVLAMPA, Jac. Jacobsen A7S, L20G, 1960/70-tal.

132621. GOLVLAMPA, Jac. Jacobsen A7S, L20G, 1960/70-tal.

Höjd ca 55 cm.
Brunlackerad plåt.

Bruksslitage/smärre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 55 cm.
Brunlackerad plåt.

Bruksslitage/smärre repor.

Antal besök: 2 469