TAKLAMPA, 1940-tal. Total höjd 69 cm.

132619. TAKLAMPA, 1940-tal. Total höjd 69 cm.

Stomme i mässing. Kupa i frostat glas med slipad dekor. Glas blad och mässingsbård i i relief. Märkt "N TR&CO".

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 824