LJUSSTAKE, Matts i Taserud, sign.

132614. LJUSSTAKE, Matts i Taserud, sign.

För två ljus. Höjd ca 24 cm.

Slitage. Gåvoinristning "John 50 år".

Gör en kostnadsfri värdering!

För två ljus. Höjd ca 24 cm.

Antal besök: 2 245