APOTEKSFLASKOR, 9 st, 1900-talets första hälft.

132563. APOTEKSFLASKOR, 9 st, 1900-talets första hälft.

Klart och färgat glas. Höjd 15-12 cm. Extra proppar 5 st medföljer.

Bruksslitage, ej fullständigt genomgångna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 710