STORMHATTAR, 2 st, bl.a chapeau-claque, 1900-tal, storlek ca 57/58.

132561. STORMHATTAR, 2 st, bl.a chapeau-claque, 1900-tal, storlek ca 57/58.

Chapeau-claque, Krucko, Tyskland samt Mode Nouvelle, Paris.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 4 218