MATSERVIS, ca 70 delar, porslin, "Vinranka", Gefle.

132546. MATSERVIS, ca 70 delar, porslin, "Vinranka", Gefle.

Bestående 13 mattallrikar, 12 bordstallrikar, 6 assietter, 14 mindre djupa tallrikar, 14 större djupa tallrikar, 1+1 kannor, såssnipa, såsskål, 1+1 terriner med lock, 3 fat, 1+1 uppläggningsskålar, kaffekanna utan lock medföljer.

Bruksslitage , slitage, nagg, missfärgningar och defekter.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 248