BUTLERSTRAY, 2 st, engelsk stil, 19/2000-tal.

132485. BUTLERSTRAY, 2 st, engelsk stil, 19/2000-tal.

Längd 76,5, bredd 59, höjd 45,5 cm.

Slitage, ngt. blekta, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, ngt. blekta, märken.

Antal besök: 752