DRAGSPEL, Galant, Italien, 1900-talets andra hälft.

132456. DRAGSPEL, Galant, Italien, 1900-talets andra hälft.

Längd 47 cm.

Slitage, en tangent skadad, ej funktionstestat.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 47 cm.

Antal besök: 2 183