HÖRNSKÅP. rokokostil, 1900-tal.

132452. HÖRNSKÅP. rokokostil, 1900-tal.

Vitmålat. Överdelen med hyllor och två ovala speglar. Nederdelen med vitrinskåp och hylla. Längd 63, bredd 33, höjd 175 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 189