SKULPTUR, mässing, 1900-talets andra hälft.

132380. SKULPTUR, mässing, 1900-talets andra hälft.

I form av fågel. Höjd ca 33 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 778