LJUSKRONA, för 5 st ljus, Rejmyre belysning, 19/2000-tal.

132331. LJUSKRONA, för 5 st ljus, Rejmyre belysning, 19/2000-tal.

Höjd ca 49 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 49 cm.

Smärre slitage.

Antal besök: 1 502