Auktionshuset Kolonn
Belysning & Lampor
Taklampor
LJUSKRONA, för 5 st ljus, Rejmyre belysning, 19/2000-tal.
132331. LJUSKRONA, för 5 st ljus, Rejmyre belysning, 19/2000-tal.
Höjd ca 49 cm.
Smärre slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd ca 49 cm.
Smärre slitage.
Auktionshuset Kolonn
1 437