BENGT BERGLUND. Emalj på plåt, Gustavsberg, signerad o daterad.

132326. BENGT BERGLUND. Emalj på plåt, Gustavsberg, signerad o daterad.

Emaljmålning svart bakgrund med gul o röd blomma, daterad 1964, 88 D a tergo.
H 36,5 cm L 32 cm.

Åldersslitage.

Bengt Berglund (Född 1936)

Gör en kostnadsfri värdering!

H 36,5 cm L 32 cm.

Åldersslitage.

Bengt Berglund (Född 1936)

Antal besök: 6 265