SKRIVBORD med KARMSTOL, jugend, Äpplet, 1900-talets första kvartal.

132325. SKRIVBORD med KARMSTOL, jugend, Äpplet, 1900-talets första kvartal.

Ek, senare bemålad.

Skrivbordets mått: höjd 77 cm, bredd 135 cm, djup 74 cm.

Slitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ek, senare bemålad.

Slitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 4 480