BENGT BERGLUND. EMALJMÅLNING, Gustavsberg, signerad o daterad.

132322. BENGT BERGLUND. EMALJMÅLNING, Gustavsberg, signerad o daterad.

Emalj på metall, daterad 1964, no: 19 D a tergo.
H 36,5 cm L 32 cm.

Åldersslitage.

Bengt Berglund (Född 1936)

Gör en kostnadsfri värdering!

H 36,5 cm L 32 cm.

Åldersslitage.

Bengt Berglund (Född 1936)

Antal besök: 3 107