SOFFA "Kardinal", Ikea, 1960-tal.

132315. SOFFA "Kardinal", Ikea, 1960-tal.

Svart skinnklädsel, lösa plymåer. Längd 207 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 6 330