SKULPTUR, järn, 1900-tal.

132294. SKULPTUR, järn, 1900-tal.

Riddare på häst, möjligen Ankarsrum, höjd 20 cm.

Bruksslitage, senare bemålad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, senare bemålad.

Antal besök: 806