STORT PARTI PORSLIN, 103 delar, 18/1900-tal.

132204. STORT PARTI PORSLIN, 103 delar, 18/1900-tal.

Mestadels Rörstrand och Gustavsberg. Carrara, Hagtorn, Fasan m.m.
Längsta mått: 37 cm.

Slitage, nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längsta mått: 37 cm.

Slitage, nagg.

Antal besök: 1 006