RELINGSKANON, Brons 1800-tal.

RELINGSKANON, Brons 1800-tal.
132202. RELINGSKANON, Brons 1800-tal.

Längd 28 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 28 cm.

Åldersslitage.

Antal besök: 1 461