SKULPTUR, konstmassa 1900-tal, signerad.

132199. SKULPTUR, konstmassa 1900-tal, signerad.

Signerad G Ruggeri
Längd 35 cm, höjd 20 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Signerad G Ruggeri
Längd 35 cm, höjd 20 cm.

Åldersslitage.

Antal besök: 1 377