SERVISDELAR, 17 delar, Grön Anna, Rörstrand.

132166. SERVISDELAR, 17 delar, Grön Anna, Rörstrand.

Grön Anna (Anna original 1):
1 såsskål.
1mindre serveringsfat.
4 assietter, diameter 18.5 cm.

GRÖN Anna ( under glas dekor):
2 serveringsfat.
1 såssnipa.
8 assietter, diameter 21 cm.

Bruksslitage, krackelyr. Sedvanligt ålders- och bruksrelaterat slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Grön Anna (Anna original 1):
1 såsskål.
1mindre serveringsfat.

2 serveringsfat.
1 såssnipa.
8 assietter, diameter 21 cm.

Antal besök: 1 078