NÅL samt KNAPPAR 1 par, 18k guld. Total vikt ca 5,4 gram.

132159. NÅL samt KNAPPAR 1 par, 18k guld. Total vikt ca 5,4 gram.

Nål med pärla, ABH Stockholm 1909, längd ca 6 cm.
1 par knappar, stämplade ABH Stockholm 1912.

Nålstopp för stort för nål. Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 653