VAS, porslin, Rosenthal, sign Hamer, jugend, 1900-talet första del.

132144. VAS, porslin, Rosenthal, sign Hamer, jugend, 1900-talet första del.

Dekor av blommor och ekoxe. Höjd 29 cm.

Ekoxe med nagg. I övrigt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 959