PHILIPS WOEWERMAN. HANS ART. Inför jakten, olja på duk, 1700-tal.

132087. PHILIPS WOEWERMAN. HANS ART. Inför jakten, olja på duk, 1700-tal.

Ca 26,5 x 39 cm.

Enligt etikett a tergo arv efter Axel von Essen 1944. Sigillmärkt.

Uppfodrad/dubblerad. Krackelyrer, slitage, färgbortfall, renoverad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 26,5 x 39 cm.

Antal besök: 1 646