SERVISDELAR, 11 delar, "Mon Amie", Rörstrand.

132021. SERVISDELAR, 11 delar, "Mon Amie", Rörstrand.

Mon Amie:
5 kaffekoppar med fat.
2 kaffekoppar.
4 fat, diameter 15.7 cm.

Bruksslitage/nagg/sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mon Amie:
5 kaffekoppar med fat.
2 kaffekoppar.
4 fat, diameter 15.7 cm.

Bruksslitage/nagg/sprickor.

Antal besök: 1 676