GUNGSTOL, "Isabella", Karl-Axel Adolfsson, Gemla, 1900-talets andra hälft.

132004. GUNGSTOL, "Isabella", Karl-Axel Adolfsson, Gemla, 1900-talets andra hälft.

Klädd sits, nackkudde.
Svartlackerad.

Slitage, senare målning, färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Klädd sits, nackkudde.
Svartlackerad.

Antal besök: 5 085