BERNARD BENEDICT HEMY ( 1845-1913). Olja på duk, signerad.

131983. BERNARD BENEDICT HEMY ( 1845-1913). Olja på duk, signerad.

Engelsk kustbild, 51 x 81 cm.

Uppfodrad på duk, något krackelerad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Engelsk kustbild, 51 x 81 cm.

Antal besök: 1 481