MATGRUPP, 7 delar, furu, Krogenäs.

131942. MATGRUPP, 7 delar, furu, Krogenäs.

Matbord och 6 st stolar. Bord längd 180 cm, bredd 80 cm, höjd 75 cm.

Bruksslitage och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage och repor.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 2 144