BOKHYLLA, Sverige, 1960-tal.

BOKHYLLA, Sverige, 1960-tal.
131898. BOKHYLLA, Sverige, 1960-tal.

Teak samt svartmålat trä. Överdel med hyllor. Nedre hylla med tre utdragbara lådor. Underskåp med hylla. Utdragbar skrivskiva.
Längd 93 cm, höjd 168 cm, djup 43 cm.

Bruksslitage. Mindre fanérskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 016