MARIE-LOUISE EKMAN. LITOGRAFI, Signerad och numrerad no: 418/450.

131866. MARIE-LOUISE EKMAN. LITOGRAFI, Signerad och numrerad no: 418/450.

sängkammarscen, 49,5 X 69,5 cm.

ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

ej examinerad ur ram.

Antal besök: 2 880