KOPPARKÄRL med hänklar, 1800/1900-tal.

131801. KOPPARKÄRL med hänklar, 1800/1900-tal.

Höjd 50 cm, bredd 50 cm, längd 50 cm
Märkt LJE & Co 1888.

Hårt slitage. Bucklor, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Märkt LJE & Co 1888.

Antal besök: 895