Fanerat med jakaranda. Inrede med fack, , utdragbar groggbricka, hyllor och kylskåp A.P Sönnersgaard. 2 nycklar. H. 135 cm, L. 102 cm, D. 48 cm.
Ej funktionstestat. Bruksslitage.
Nyckel/nycklar finns.