SKRIN och ASKAR, 9 st, 1900-tal.

13173. SKRIN och ASKAR, 9 st, 1900-tal.

Bla. pärlemor, alabaster, trä, metall, största mått; längd 19, bredd 13, höjd 5,5 cm.

Slitage, smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, smärre skador.

Antal besök: 970