PIPHYLLA, 1800-tal.

PIPHYLLA, 1800-tal.
131610. PIPHYLLA, 1800-tal.

Med tre lådor. Längd 52 bredd/djup 35 höjd ca 71 cm.

Slitage, skador, fläckar, lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!
131610. PIPHYLLA, 1800-tal.

Antal besök: 816