HALLBYRÅ, art deco, Sverige, 1930-tal.

131608. HALLBYRÅ, art deco, Sverige, 1930-tal.

Alm. Rundade hörn. Front med lådor. Skiva med svarta kakelplattor. Konisk spegel. Längd 125 cm, bredd 46 cm, höjd 167 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 2 557