BUTLERSTRAY, engelsk stil, 19/2000-tal.

131589. BUTLERSTRAY, engelsk stil, 19/2000-tal.

Längd 134, bredd 89, höjd 53 cm.

Slitage och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och märken.

Antal besök: 665