PARTI PORSLIN, 6 delar, "Kobolt", Karin Björquist samt "Cordon Bleu", Stig LIndberg, Gustavsberg.

131588. PARTI PORSLIN, 6 delar, "Kobolt", Karin Björquist samt "Cordon Bleu", Stig LIndberg, Gustavsberg.

4 tekoppar med fat, Kobolt, Gustavsberg.
Ugnsfat, Cordon Bleu, Gustavsberg, längd 32,5 cm.
Karott med lock, Cordon Bleu, Gustavsberg, diameter 18 cm.

Bruksslitage, repor, ugnsform med fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 693