131588. PARTI PORSLIN, 6 delar, "Kobolt", Karin Björquist samt "Cordon Bleu", Stig LIndberg, Gustavsberg.
4 tekoppar med fat, Kobolt, Gustavsberg.
Ugnsfat, Cordon Bleu, Gustavsberg, längd 32,5 cm.
Karott med lock, Cordon Bleu, Gustavsberg, diameter 18 cm.
Bruksslitage, repor, ugnsform med fläckar.