CYLINDERHATT MED TILLHÖRANDE HATTASK, Linton Prima Quality, 1900-talets första hälft.

131586. CYLINDERHATT MED TILLHÖRANDE HATTASK, Linton Prima Quality, 1900-talets första hälft.

Klassisk svart cylinderhatt med svart band. Hattask i papper medföljer. Tillbehör medföljer.

Invändiga påskrifter. Behov av rengöring (borstning). Ask med slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 273