SERVERINGSVAGN "Julius", Bra Bohag, Sven Engström och Gunnar Myrstrand.

131555. SERVERINGSVAGN "Julius", Bra Bohag, Sven Engström och Gunnar Myrstrand.

Tingströms, 1950/60-tal, höjd 57, längd 78, bredd 47 cm.

bruksslitage samt hjul saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 531