SKÅL, kristall, "Sofiero", Gunnar Cyrén, Orrefors, "För nit och redlighet i rikets tjänst".

131545. SKÅL, kristall, "Sofiero", Gunnar Cyrén, Orrefors, "För nit och redlighet i rikets tjänst".

Schatull i trä medföljer.
Diameter 23,5, höjd 14 cm.

Obetydligt slitage, enstaka repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Schatull i trä medföljer.
Diameter 23,5, höjd 14 cm.

Antal besök: 1 624