PARTI KARAFFER och FLASKOR, 12 st, glas, 1900-tal.

13153. PARTI KARAFFER och FLASKOR, 12 st, glas, 1900-tal.

Varierande utförande och storlekar. Bla sk kluckaflaskor. Höjd 13-34 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 894