KAJ SIESJÖ. "Yta med symboler", blandteknik, signerad Siesjö.

131419. KAJ SIESJÖ. "Yta med symboler", blandteknik, signerad Siesjö.

24x29 cm.

Fint bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

24x29 cm.

Fint bruksskick.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 909