SIGILL, 14 st, 1800/1900-tal.

SIGILL, 14 st, 1800/1900-tal.
13138. SIGILL, 14 st, 1800/1900-tal.

Bland annat 6 st med grepp i glas.
Höjd 6,5 - 10,5 cm.

Slitage. Någon glasnagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 6,5 - 10,5 cm.

Slitage. Någon glasnagg.

Antal besök: 779