BÅLSKÅL, Kina, 1700-tal.

BÅLSKÅL, Kina, 1700-tal.
131320. BÅLSKÅL, Kina, 1700-tal.

Polykrom dekor med figurscener. Diameter 29cm.

Sprickor. Lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sprickor. Lagningar.

Antal besök: 1 328