PARTI DIVERSE, bla Sigvard Bernadotte, Bruno Magli och Palmgrens.

131312. PARTI DIVERSE, bla Sigvard Bernadotte, Bruno Magli och Palmgrens.

Bland annat:
Väska i svart skinn med foder i röd mocka.
Etikettmärkt: Palmgrens, 1896-1996, of Sweden, samt nr-65.

Pumps, Bruno Magli, med dekor framtill av rosett.
Enligt märkning, stl 38

Diverse sjalar varav en etikettmärkt: Specally designed for the Stockholm Stock Exchange by Sigvard Bernadotte.

Slitage, fläckar, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bland annat:

Enligt märkning, stl 38

Slitage, fläckar, skador.

Antal besök: 1 313