Bland annat:
Väska i svart skinn med foder i röd mocka.
Etikettmärkt: Palmgrens, 1896-1996, of Sweden, samt nr-65.
Pumps, Bruno Magli, med dekor framtill av rosett.
Enligt märkning, stl 38
Diverse sjalar varav en etikettmärkt: Specally designed for the Stockholm Stock Exchange by Sigvard Bernadotte.
Slitage, fläckar, skador.
Bland annat:
Enligt märkning, stl 38
Slitage, fläckar, skador.